GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc
Autor: katia (---.internetdsl.tpnet.pl)
Data: 14 kwi 2009 - 09:13:40

WIem, że wydzielenie działki mniejszej niż 3 tys metrów nie jest proste,poinformowano mnie, że gdybym chciała kupić 3 tys. metrów, mogę to zrobić bez problemów, bez składania wniosku o WZ etc, jesli chcę kupić mniejszą, muszę złożyć wniosek o WZ - wtedy ta część na której chcę budować dom staje się jakby "odrolniona", trudno mi tu używać terminologii fachowej więc wybaczcie, tak czy inaczej byłam w tym Urzędzie i wszystko jest ok, mam postanowienie pozytywnie opiniujące podzial smiling smiley bardzo dziękuję za wszelką pomoc.



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 1955 katia 2009-04-13 20:49
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 932 Adam Wójcik 2009-04-14 07:37
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 877 vague 2009-04-14 08:33
  Re: urzędnicy robią mi wodę z mózgu - prosze o pomoc 908 katia 2009-04-14 09:13


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.