GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
pytanie do kolegów po fachu (praktyków)
Autor: hevea (---.olsztyn.mm.pl)
Data: 20 sty 2008 - 11:16:55

Mam malutki problem(właściwie kilka)
1) Nie mogę się dokopać do zagadnienia podziałów nieruchomości rolnej( chodzi mi o kolejne czynności wykonywane przez geodetę;ustawa GN ten rodzaj n. pomija). Potrzebuję jakiś namiarów na materiały, z których mogłabym skorzystać. Mile widziany byłby opis kolejnych czynności jakie wy Praktycy wykonujecie począwszy od telefonu zleceniodawcy. Moja praktyka obraca się tylko wokół zagadnień "1" ale interesują mnie praktyczne aspekty "2"
2) Jak to jest w praktyce, czy z wnioskiem o rozgraniczenie lub podział strona osobiście nęka organ(wójta,br.,pr.m.) czy jako geodeta wynajęty do ww. czynności my załatwiamy sprawy w imieniu strony?(przepisy mówią "strona składa....."), czy zawsze tak jest?

Za wszystkie konstruktywne odpowiedzi dziękuję I miłego dnia ;-)



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 1840 hevea 2008-01-20 11:16
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 763 Thomatis7 2008-01-20 12:06
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 740 hevea 2008-01-20 16:13
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 845 eljotpi 2008-01-20 13:51
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 730 Thomatis7 2008-01-20 22:39
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 698 hevea 2008-01-21 09:35
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 697 eljotpi 2008-01-21 11:09
  Re: pytanie do kolegów po fachu (praktyków) 869 hevea 2008-01-21 12:27


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.