GeoForum PIIG  :  GEODEZJA.PL czytaj GEOFORUM.GEODEZJA.pl
Witamy na GeoForum www.geoforum.geodezja.pl
Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl.
Służy ono dyskusjom i pytaniom związanym z geodezją i dziedzinami z nią powiązanymi.
Na wymianę informacji o imprezach, wydarzeniach, nowych rozwiązaniach technologicznych, instrumentach, wydawnictwach i ciekawych adresach internetowych związanych z geodezją przewidzieliśmy moderowane forum informacyjne GeoInfo PIIG'u znajdujące się pod adresem www.GeoInfo.geodezja.pl.
Ogłoszenia prosimy zamieszczać wyłącznie w dziele GeoOgłoszeń pod adresem www.geodezja.pl/ogloszenia .
Uwagi i pytanie prosimy kierować na e-mail info@geodezja.pl.
Zapraszamy!

Rejestrację można wykonać pod adresem http://www.geoforum.geodezja.pl/register.php?1 ale po dokonaniu rejestacji prosimy o przesłania maila z prośbą o aktywację konta.

GeoForum i GeoInfo są częścią Polskiego Internetowego Informatora Geodezyjnego www.geodezja.pl ISSN 1896-8317

 
Re: rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem
Autor: sylkach (---.ds8.agh.edu.pl)
Data: 17 lis 2008 - 16:18:10

Wiesz kris301257 postanowiłem napisać zażalenie do Samorządowego Kolegium Odwoławczego. I zobaczymy co będzieconfused smiley? Wiesz najbardziej mnie denerwuje to ze chodze za tym, załatwiam sprawy, umawiam sie z ludźmi a potem ktoś sobie poprostu rezygnuje - bo tak mu sie podoba. Uważam ze skoro wszczoł postępowanie rozgraniczeniowe to jego kulminacją powinno być podpisanie protokołu rozgraniczeniowego a potem wydanie przez wójta decyzji o rozgraniczeniu. Niewydaje mi sie zeby mugł sobie tak poprostu rezygnować z postępowania gdyż nie przyniosło ono odpowiedniego zakończenia. Wg.KPA postępowanie winno sie kończyć decyzją bądź też umożeniem postępowania w którym powinny być podane konkretne przyczyny które powodowały by że postępowanie było by bezużyteczne i niepotrzebne. Natomiast skoro ja składam wniosek o rozgraniczenie bo chce mieć wyznaczony zasięg mojej własności i jest wszczete postępowanie to ja tego niebardzo rozumiem jak mozna umazać takie postępowanie jeżeli sprawa nie została zakończona decyzją a nic nie stoi na przeszkodzie żeby sprawe pomyślnie zakonczyć.

Mam nadzieje ze SKO jakoś przekona wójta aby dokończył to postępowanie.
A tak wogule to jestem ciekaw czy geodeta zgłosił tę robote geodezyjną, wartało by sie wybrać do urzędu Geodezyjnego i zapytać. Ten sam Geodeta wykonywał też inną robotę niedaleko więc materiały mugł spokojnie dostać. Mugłbym sobie to rozgraniczenie zrobić na własny koszt i wtedy niemusiałbym sie nikogo prosić ale niestety niestać mnie na taki wydatek około 3000zł tymbardziej ze niemam wysokich dochodów i na utrzymaniu mam wielodzietną rodzine.

Będe informował o dalszych postępach w sprawie, a was drodzy czytelnicy prosze o sugestie i rady.
Pozdrawiam Sylkach



Temat Odsłon Napisane przez Wysłane
  rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem 3359 sylkach 2008-11-17 09:20
  Re: rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem 1100 kris301257 2008-11-17 15:50
  Re: rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem 896 sylkach 2008-11-17 16:18
  Re: rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem 829 Adam Wójcik 2008-11-22 14:50
  Re: rozgraniczenie drogi gminnej z podziałem kosztów roboty geodezyjnej po połowie między mną a Wójtem 919 Harpagon 2008-11-22 21:49


Akcja: ForaWątkiSzukajZaloguj
Przykro nam, ale tylko zarejestrowane osoby mogą pisać na tym forum.
GeoForum powered by Phorum.